Ellen Van Loy

Woonplaats

Herenthout

Geboortedatum

16.09.1980

Leeftijd

38 jaar

Lengte

1m79

Gewicht

65kg

Resultaten

  • 2018
    • 1e in Hasselt - Soudal Classics
    • 3e in Hamme - DVV Trofee
    • 3e in Niel - DVV Trofee
    • 4e in Oudenaarde - DVV Trofee
    • 8e in
    • 3e in Soudal Cyclocross Masters Waregem - Soudal Classics
    • 8e in Krawatencross Lille - DVV Trofee
    • 4e in Soudal Cyclocross Leuven - Soudal Classics
    • 9e in GP Sven Nys Baal - DVV Trofee
  • 2017
    • 11e in Azencross Loenhout - DVV Trofee
    • 10e in Soudal Waaslandcross Sint-Niklaas - Soudal Classics
    • 11e in Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker
    • 9e in Soudal Scheldecross Antwerpen - DVV Trofee
    • 7e in Essen - DVV Trofee
    • 2e in Soudal GP Hasselt (BE) - Soudal Classics
    • 4e in Flandriencross Hamme (BE) - DVV Trofee
    • 3e in Soudal Jaarmarktcross Niel (BE) - Soudal Classics
    • 7e in Koppenbergcross Oudenaarde (BE) - DVV Trofee
    • 5e in Zonhoven (BE) - Telenet Superprestige
    • 8e in Ronse (BE) - DVV Trofee
    • 1e in Soudal GP Neerpelt (BE) - Soudal Classics
    • 2e in Waregem - Soudal Cyclocross Masters 2017
    • 3e in Leuven - Soudal Classics
    • 3e in Hoogstraten - Hansgrohe Superprestige
    • 6e in Lille - DVV Verzekeringen Trofee
    • 2e in Baal - DVV Verzekeringen Trofee
  • 2016
    • 6e in Loenhout - DVV Verzekeringen Trofee
    • 6e in Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker
    • 10e in Antwerpen - DVV Verzekeringen Trofee
    • 2e in Overijse
    • 5e in Essen - DVV Verzekeringen Trofee
    • 3e in Mol
    • 4e in Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige
    • 4e in Hamme - DVV Verzekeringen Trofee
    • 2e in Hasselt - Soudal Classics
    • 4e in Asper-Gavere - Hansgrohe Superprestige
    • 3e in Niel - Soudal Classics
    • 3e in Ruddervoorde - Hansgrohe Superprestige
    • 5e in Sint-Niklaas - Soudal Classics
    • 8e in Oudenaarde - DVV Verzekeringen Trofee
    • 9e in Pontchâteau - EK
    • 6e in Valkenburg - UCI Wereldbeker
    • 2e in Boom
    • 5e in Ardooie
    • 5e in Zonhoven - Hansgrohe Superprestige
    • 3e in Kruibeke
    • 8e in Ronse - DVV Verzekeringen Trofee
    • 1e in Meulebeke
    • 7e in Gieten - Hansgrohe Superprestige
    • 4e in Neerpelt - Soudal Classics
    • 14e in Iowa City - UCI Wereldbeker
    • 17e in Las Vegas - UCI Wereldbeker
    • 4e in Waterloo
    • 4e in Waterloo
    • 15e in Geraardsbergen
    • 2e in Cyclocross Masters Waregem - Soudal Classics
    • 11e in Sint-Niklaas - bpost bank trofee
    • 3e in Leuven - Soudal Classics
    • 2e in Baal - bpost bank trofee
  • 2015
    • 3e in Loenhout - bpost bank trofee
    • 1e in Diegem - Hansgrohe Superprestige
    • 5e in Namen - UCI Wereldbeker
    • 6e in Antwerpen - bpost bank trofee
    • 7e in Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige
    • 8e in Essen - bpost bank trofee
    • 5e in Hamme - bpost bank trofee
    • 3e in Hasselt - Soudal Classics
    • 5e in Niel - Soudal Classics
    • 5e in Huijbergen - EK
    • 7e in Oudenaarde - bpost bank trofee
    • 7e in Valkenburg - UCI Wereldbeker
    • 5e in Ronse - bpost bank trofee
    • 2e in Meulebeke
    • 4e in Gieten - Hansgrohe Superprestige
    • 2e in Neerpelt - Soudal Classics
    • 12e in Las Vegas - UCI Wereldbeker
    • 1e in Waregem (tijdrit)
    • 2e in Waregem
    • 4e in Oostmalle
    • 3e in Heerlen
    • 5e in Middelkerke
    • 4e in Hoogstraten
    • 2e in Lille (BBT)
    • 8e in Tabor (WK)
    • 7e in Hoogerheide (CDM)
    • 2e in Rucphen
    • 4e in Otegem
    • 2e in Erpe - Mere (BK) - Elite
    • 2e in Leuven (Soudal) 2015
    • 3e in Baal (BBT)
  • 2014
    • 3e in Loenhout (BBT)
    • 4e in Diegem (SUP)
    • 6e in Heusden - Zolder (CDM)
    • 4e in Namen (CDM)
    • 3e in Essen (BBT)
    • 4e in Sint - Niklaas
    • 2e in Mol - Zilvermeer
    • 2e in Antwerpen (Soudal)
    • 4e in Overijse
    • 4e in Hasselt (BBT)
    • 2e in Hamme (BBT)
    • 4e in Milton Keynes (CDM)
    • 3e in Spa - Francorchamps (SUP)
    • 8e in Koksijde (CDM)
    • 3e in Gavere (SUP)
    • 4e in Niel (Soudal)
    • 3e in Ruddervoorde (SUP)
    • 5e in Lorsch (EK) - Elite
    • 3e in Zonhoven (SUP)
    • 7e in Oudenaarde - Koppenberg (BBT)
    • 2e in Meulebeke
    • 2e in Kruibeke
    • 1e in Woerden
    • 4e in Valkenburg (CDM)
    • 4e in Ronse (BBT)
    • 4e in s-Hertogenbosch
    • 2e in Gieten (SUP)
    • 3e in Neerpelt ( Soudal )
    • 21e in Koningshooikt (DMV)
    • 2e in Zemst - Hofstade (DMV)
    • 1e in Guihe
    • 1e in Waregem ( Tijdrit )
    • 2e in Waregem
    • 5e in Oostmalle (BBT)
    • 4e in Heerlen
    • 6e in Middelkerke
    • 4e in Hoogstraten
    • 8e in Lille (BBT)
    • 12e in Hoogerheide (WK)
    • 6e in Nommay (FRA)
    • 6e in Leuven (Soudal)
    • 4e in Otegem
    • 2e in Waregem (BK) - WOM Elite
    • 7e in Rome (CDM)
    • 4e in Surhuisterveen
    • 8e in Baal (BBT)
  • 2013
    • 4e in Diegem
    • 8e in Loenhout (BBT)
    • 7e in Heusden-Zolder (CDM)
    • 8e in Namen (CDM)
    • 4e in Essen (BBT)
    • 3e in Kalmthout
    • 5e in Overijse
    • 4e in Antwerpen (Soudal)
    • 10e in Koksijde (CDM)
    • 4e in Niel (Soudal)
    • 4e in Hamme-Zogge
    • 5e in Mlada Boleslav (EK)
    • 5e in Oudenaarde (BBT)
    • 5e in Ruddervoorde
    • 7e in Tabor (CDM)
    • 7e in Woerden
    • 7e in Valkenburg (CDM)
    • 6e in Ronse (BBT)
    • 6e in s-Hertogenbosch
    • 2e in Laarne
    • 4e in Neerpelt (Soudal)
    • 29e in Hoboken (DMV)
    • 4e in Baden
    • 29e in Wiekevorst (DMV)
    • 36e in Steenhuffel (DMV)
    • 32e in Kessel-Fort (DMV)
    • 1e in Waregem
    • 1e in Waregem ( Tijdrit )
    • 5e in Oostmalle (bpost bank trofee)
    • 1e in Valkenburg aan de Geul
    • 5e in Heerlen
    • 3e in Middelkerke
    • 2e in Hoogstraten
    • 4e in Lille (bpost bank trofee)
    • 9e in Louisville (WK)
    • 9e in Hoogerheide (CDM)
    • 3e in Otegem
    • 2e in Mol-Zilvermeer (BK)
    • 9e in Rome (CDM)
    • 9e in Baal (bpost bank trofee)
  • 2012
    • 5e in Diegem
    • 7e in Loenhout (bpost bank trofee)
    • 9e in Heusden-Zolder (CDM)
    • 13e in Namen (CDM)
    • 5e in Essen (bpost bank trofee)
    • 3e in Leuven (SOUDAL CLASSICS)
    • 4e in Overijse
    • 5e in Antwerpen (SOUDAL CLASSICS)
    • 8e in Roubaix (CDM)
    • 1e in Mol Zilvermeer
    • 13e in Koksijde (CDM)
    • 5e in Asper-Gavere
    • 6e in Hamme-Zogge
    • 3e in Niel (SOUDAL CLASSICS)
    • 5e in Zonhoven
    • 10e in Ipswich (EK)
    • 8e in Oudenaarde (bpost bank trofee)
    • 25e in Pilzen (CDM)
    • 4e in Woerden
    • 12e in Tabor (CDM)
    • 5e in Ruddervoorde
    • 26e in Meerhout (DMV)
    • 4e in Kalmthout
    • 6e in Neerpelt (SOUDAL CLASSICS)
    • 48e in Hoboken (DMV)
    • 28e in Wiekevorst (DMV)
    • 1e in Zemst-Hofstade (DMV)
    • 23e in Kessel-Fort (DMV)
    • 24e in Steenhuffel (DMV)
    • 4e in Hasselt ( Indoor ) - Tijdrit
    • 9e in Hasselt ( Indoor )
    • 17e in Oostmalle (GVA)
    • 19e in Valkenburg aan de Geul
    • 13e in Heerlen
    • 5e in Hooglede-Gits - NK BEL - ELITE
    • 13e in Baal (GVA)
  • 2011
    • 8e in Leuven
    • 19e in Heusden-Zolder (CDM)
    • 8e in Surhuisterveen
    • 20e in Namur (CDM)
    • 8e in Overijse
    • 10e in Antwerpen Linkeroever
    • 18e in Averbode (DMV)
    • 42e in Rijkevorsel (DMV)
    • 25e in Koksijde (CDM)
    • 7e in Hamme-Zogge
    • 23e in Lichtaart (DMV)
    • 12e in Oudenaarde (GVA)
    • 12e in Zonhoven
    • 22e in Tabor (CDM)
    • 22e in Pilsen (CDM)
    • 14e in Ruddervoorde
    • 26e in Meerhout (DMV)
    • 8e in Kalmthout
    • 10e in Neerpelt
    • 21e in Koningshooikt (DMV)
    • 40e in Wiekevorst (DMV))
    • 30e in Zemst-Hofstade (DMV)
    • 33e in Kessel-Fort (DMV)
    • 23e in Steenhuffel (DMV)
    • 10e in Hasselt (indoor)
    • 14e in Oostmalle ( GvA Trofee )
    • 8e in Valkenburg
    • 2e in Lebbeke
    • 16e in Lille ( GvA Trofee )
    • 28e in Sankt-Wendel ( WK )
    • 39e in Hoogerheide
    • 20e in Pontchateau
    • 4e in Antwerpen ( NK - BEL )
    • 12e in Tervuren
  • 2010
    • 14e in Loenhout ( GvA Trofee )
    • 16e in Heusden-Zolder ( UCI Worldcup )
    • 15e in Kalmthout ( UCI Worldcup )
    • 9e in Antwerpen ( Fidea Cyclocross Classics )
    • 24e in Averbode
    • 33e in Rijkevorsel
    • 28e in Koksijde ( UCI Worldcup )
    • 12e in Asper-Gavere
    • 18e in Houthalen - Hechteren
    • 16e in Puurs
    • 19e in Gooik
    • 25e in Lichtaart
    • 19e in Oudenaarde ( GvA Trofee )
    • 13e in Zonhoven
    • 23e in Pilzen ( UCI Worldcup )
    • 22e in Aigle ( UCI Worldcup )
    • 16e in Namen ( GvA Trofee )
    • 15e in Neerpelt
    • 31e in Stabroek
    • 29e in Koningshooikt
    • 46e in Wiekevorst
    • 47e in Kessel
    • 14e in Oostmalle ( GvA Trofee )
    • 2e in Lebbeke
    • 13e in Lille ( GvA Trofee )
    • 37e in Hoogerheide ( Wereldbeker )
    • 31e in Roubaix ( Wereldbeker )
    • 3e in Oostmalle ( Belgisch Kampioenschap )
    • 9e in Tervuren
  • 2009
    • 36e in Loenhout ( GvA Trofee )
    • 36e in Heusden - Zolder ( Wereldbeker )
    • 30e in Kalmthout ( Wereldbeker )
    • 23e in Averbode ( De Moedige Veldrijder )
    • 31e in Rijkevorsel ( De Moedige Veldrijder )
    • 19e in Asper - Gavere
    • 18e in Puurs ( De Moedige Veldrijder )
    • 33e in Lichtaart ( De Moedige Veldrijder )
    • 16e in Zwijndrecht ( De Moedige Veldrijder )
    • 16e in Namen ( GvA Trofee )
    • 35e in Kessel - Fort ( De Moedige Veldrijder )
    • 37e in Koningshooikt ( De Moedige Veldrijder )
    • 18e in Wiekevorst ( De Moedige Veldrijder )
    • 47e in Essen - Horendonk ( De Moedige Veldrijder )
    • 16e in Oostmalle ( GvA Trofee )
    • 17e in Lille ( GvA Trofee )
  • 2008
    • 37e in Lichtaart ( De Moedige Veldrijder )