Quinten Hermans

Woonplaats

Tessenderlo

Geboortedatum

29.07.1995

Leeftijd

23 jaar

Lengte

1m74

Gewicht

61kg

Volg Quinten op:

instagram facebook twitter

Resultaten

  • 2018
    • 5e in Oudenaarde - DVV Trofee
    • 7e in Neerpelt - Soudal Classics
    • 13e in Soudal Cyclocross Masters Waregem - Soudal Classics
    • 13e in Soudal Cyclocross Leuven - Soudal Classics
  • 2017
    • 3e in Soudal Waaslandcross Sint-Niklaas - Soudal Classics
    • 10e in Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker
    • 6e in Soudal GP Hasselt (BE) - Soudal Classics
    • 6e in Zonhoven (BE) - Telenet Superprestige
    • 2e in Soudal GP Neerpelt (BE) - Soudal Classics
    • 12e in Waregem - Soudal Cyclocross Masters 2017
    • 11e in Leuven - Soudal Classics
    • 3e in Hoogstraten - Hansgrohe Superprestige
    • 1e in Lille - DVV Verzekeringen Trofee
    • 9e in Bieles - WK
    • 3e in Baal - DVV Verzekeringen Trofee
  • 2016
    • 1e in Diegem - Hansgrohe Superprestige
    • 2e in Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker
    • 1e in Antwerpen - DVV Verzekeringen Trofee
    • 2e in Overijse
    • 2e in Essen - DVV Verzekeringen Trofee
    • 1e in Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige
    • 1e in Hamme - DVV Verzekeringen Trofee
    • 8e in Hasselt - Soudal Classics
    • 2e in Asper-Gavere - Hansgrohe Superprestige
    • 1e in Ruddervoorde - Hansgrohe Superprestige
    • 1e in Pontchâteau - EK
    • 3e in Valkenburg - UCI Wereldbeker
    • 5e in Ardooie
    • 1e in Zonhoven - Hansgrohe Superprestige
    • 45e in Ronse - DVV Verzekeringen Trofee
    • 2e in Gieten - Hansgrohe Superprestige
    • 9e in Neerpelt - Soudal Classics
    • 7e in Iowa City - UCI Wereldbeker
    • 6e in Las Vegas - UCI Wereldbeker
    • 3e in Waterloo
    • 5e in Waterloo
    • 12e in Geraardsbergen
    • 14e in Cyclocross Masters Waregem - Soudal Classics
    • 10e in Eeklo
    • 8e in Sint-Niklaas - bpost bank trofee
    • 1e in Baal - bpost bank trofee
  • 2015
    • 2e in Loenhout - bpost bank trofee
    • 1e in Diegem - Hansgrohe Superprestige
    • 3e in Namen - UCI Wereldbeker
    • 1e in Antwerpen - bpost bank trofee
    • 3e in Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige
    • 1e in Essen - bpost bank trofee
    • 11e in Niel - Soudal Classics
    • 1e in Huijbergen - EK
    • 1e in Oudenaarde - bpost bank trofee
    • 2e in Zonhoven - Hansgrohe Superprestige
    • 4e in Valkenburg - UCI Wereldbeker
    • 10e in Ronse - bpost bank trofee
    • 2e in Gieten - Hansgrohe Superprestige
    • 8e in Oostmalle
    • 13e in Eeklo
    • 3e in Middelkerke (SUP)
    • 12e in Hoogstraten (SUP)
    • 11e in Lille (BBT)
    • 9e in Tabor (WK)
    • 9e in Hoogerheide (CDM)
    • 3e in Erpe - Mere (BK)
    • 8e in Baal (BBT)
  • 2014
    • 10e in Diegem (SUP)
    • 14e in Heusden - Zolder (CDM)
    • 11e in Namen (CDM)
    • 3e in Essen (BBT)
    • 14e in Sint - Niklaas
    • 8e in Hasselt (BBT)
    • 8e in Hamme (BBT)
    • 6e in Spa - Francorchamps (SUP)
    • 3e in Koksijde
    • 19e in Gavere (SUP)
    • 7e in Ruddervoorde (SUP)
    • 17e in Lorsch (EK)
    • 6e in Zonhoven (SUP)
    • 9e in Oudenaarde - Koppenberg (BBT)
    • 2e in Southampton (NTS)
    • 7e in Woerden
    • 16e in Ardooie
    • 10e in Gieten (SUP)
    • 16e in Neerpelt ( Soudal )
    • 33e in Erpe - Mere
    • 4e in Las Vegas
    • 9e in Oostmalle (BBT)
    • 13e in Eeklo
    • 10e in Middelkerke (SUP)
    • 13e in Hoogstraten (SUP)
    • 10e in Lille (BBT)
    • 5e in Leudelange
    • 7e in Waregem (BK)
    • 3e in PĂ©tange
  • 2013
    • 12e in Diegem (SUP)
    • 15e in Heusden-Zolder (CDM)
    • 16e in Namen (CDM)
    • 22e in Sint-Niklaas
    • 8e in Kalmthout
    • 24e in Overijse
    • 14e in Gieten (SUP)
    • 11e in Koksijde (CDM)
    • 11e in Asper-Gavere (SUP)
    • 12e in Hasselt (BBT)
    • 15e in Hamme-Zogge (SUP)
    • 3e in Zonhoven (SUP)
    • 6e in Oudenaarde (BBT)
    • 18e in Ruddervoorde (SUP)
    • 15e in Woerden
    • 3e in Udica-Prostne
    • 4e in Udica-Prostne
    • 20e in Neerpelt (Soudal)
    • 6e in Las Vegas
    • 11e in Middelkerke (SUP)
    • 8e in Louisville (WK)
    • 2e in Mol-Zilvermeer (BK)
    • 7e in Rome (CDM)
    • 3e in Baal
  • 2012
    • 3e in Diegem (SUP)
    • 1e in Overijse
    • 1e in Lummen (DMV)
    • 2e in Gieten (SUP)
    • 2e in Koksijde (CDM)
    • 2e in Asper-Gavere (SUP)
    • 2e in Hamme-Zogge (SUP)
    • 2e in Zonhoven (SUP)
    • 9e in Ipswich (EK)
    • 2e in Pilzen (CDM)
    • 2e in Tabor (CDM)
    • 2e in Ronse
    • 2e in Ruddervoorde (SUP)
    • 2e in Kalmthout
    • 1e in Hoboken (DMV)
    • 1e in Erpe-Mere
    • 1e in Kasterlee (DMV)
    • 10e in Hoogstraten (SUP)
    • 5e in Lille
    • 4e in Koksijde (WK)
    • 8e in Hoogerheide (CDM)
    • 24e in Lievin (CDM)
    • 3e in Hooglede-Gits - NK BEL
  • 2011
    • 4e in Leuven
    • 5e in Diegem (SUP)
    • 8e in Namur
    • 2e in Antwerpen Linkeroever
    • 1e in Leudelange
    • 10e in Koksijde (CDM)
    • 4e in Hasselt
    • 9e in Hamme-Zogge (SUP)
    • 10e in Lucca ( EK)
    • 7e in Zonhoven (SUP)
    • 10e in Tabor (CDM)
    • 2e in Eversel (Heusden-Zolder)
    • 11e in Ruddervoorde (SUP)
    • 6e in Kalmthout
    • 6e in Neerpelt
    • 1e in Koningshooikt (DMV)
    • 3e in Wiekevorst (DMV))
    • 4e in Oostmalle ( GvA Trofee )
    • 1e in Kasterlee
    • 3e in Middelkerke
    • 1e in Hoogstraten
    • 3e in Lille ( GvA Trofee )
    • 1e in Assenede ( finale VCC )
    • 1e in Antwerpen ( NK - BEL )
    • 1e in Zonhoven
  • 2010
    • 3e in Loenhout ( GvA Trofee )
    • 1e in Tongerlo-bij-Bree
    • 1e in Antwerpen ( Fidea Cyclocross Classics )
    • 2e in Essen ( GvA Trofee )
    • 1e in Averbode
    • 1e in Drongen
    • 5e in Hasselt ( GvA Trofee )
    • 1e in Houthalen - Hechteren
    • 1e in Lummen
    • 2e in Lichtaart
    • 5e in Oudenaarde ( GvA Trofee )
    • 1e in Tessenderlo
    • 1e in Eversel
    • 2e in Serskamp
    • 2e in Namen ( GvA Trofee )
    • 3e in Neerpelt
    • 1e in Stabroek
    • 3e in Koningshooikt
    • 1e in Wiekevorst
    • 2e in Kessel
    • 10e in Zonhoven
    • 11e in Lille
    • 7e in Kasterlee ( De Moedige Veldrijder )
    • 1e in Oostmalle ( Belgisch Kampioenschap - 1e jaars)
    • 3e in Zonhoven
  • 2009
    • 3e in Balegem ( Vlaamse Cyclocrosscup )
    • 1e in Maldegem ( Vlaamse Cyclocrosscup )
    • 5e in Averbode ( De Moedige Veldrijder )
    • 5e in Rijkevorsel ( De Moedige Veldrijder )
    • 1e in Tessenderlo
    • 1e in Nossegem ( De Moedige Veldrijder )
    • 6e in Niel
    • 6e in Lichtaart ( De Moedige Veldrijder )
    • 7e in Wilrijk ( De Moedige Veldrijder )
    • 7e in Eversel ( De Moedige Veldrijder )
    • 1e in Serskamp ( Vlaamse Cyclocrosscup )
    • 30e in Kessel - Fort ( De Moedige Veldrijder )
    • 5e in Stabroek ( De Moedige Veldrijder )
    • 4e in Koningshooikt ( De Moedige Veldrijder )
    • 8e in Wiekevorst ( De Moedige Veldrijder )
    • 9e in Essen - Horendonk ( De Moedige Veldrijder )