Thijs Aerts

Woonplaats

Rijkevorsel

Geboortedatum

03.11.1996

Leeftijd

22 jaar

Lengte

1m80

Gewicht

68kg

Resultaten

  • 2018
    • 12e in Hasselt - Soudal Classics
    • 16e in Hamme - DVV Trofee
    • 16e in Niel - DVV Trofee
    • 23e in Oudenaarde - DVV Trofee
    • 16e in Soudal Cyclocross Masters Waregem - Soudal Classics
    • 2e in Krawatencross Lille - DVV Trofee
    • 14e in Soudal Cyclocross Leuven - Soudal Classics
  • 2017
    • 4e in Azencross Loenhout - DVV Trofee
    • 9e in Soudal Waaslandcross Sint-Niklaas - Soudal Classics
    • 10e in Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker
    • 2e in Essen - DVV Trofee
    • 19e in Soudal Jaarmarktcross Niel (BE) - Soudal Classics
    • 7e in Zonhoven (BE) - Telenet Superprestige
    • 18e in Leuven - Soudal Classics
    • 5e in Hoogstraten - Hansgrohe Superprestige
    • 2e in Lille - DVV Verzekeringen Trofee
    • 4e in Bieles - WK
    • 2e in Baal - DVV Verzekeringen Trofee
  • 2016
    • 2e in Loenhout - DVV Verzekeringen Trofee
    • 5e in Diegem - Hansgrohe Superprestige
    • 3e in Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker
    • 2e in Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige
    • 5e in Asper-Gavere - Hansgrohe Superprestige
    • 13e in Niel - Soudal Classics
    • 7e in Ruddervoorde - Hansgrohe Superprestige
    • 15e in Oudenaarde - DVV Verzekeringen Trofee
    • 17e in Ardooie
    • 7e in Zonhoven - Hansgrohe Superprestige
    • 12e in Ronse - DVV Verzekeringen Trofee
    • 9e in Gieten - Hansgrohe Superprestige
    • 1e in Vorselaar
    • 16e in Eeklo
    • 4e in Sint-Niklaas - bpost bank trofee
    • 2e in Baal - bpost bank trofee
  • 2015
    • 6e in Loenhout - bpost bank trofee
    • 29e in Namen - UCI Wereldbeker
    • 7e in Antwerpen - bpost bank trofee
    • 6e in Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige
    • 7e in Essen - bpost bank trofee
    • 5e in Hamme - bpost bank trofee
    • 7e in Koksijde - UCI Wereldbeker
    • 4e in Huijbergen - EK
    • 12e in Oudenaarde - bpost bank trofee
    • 6e in Zonhoven - Hansgrohe Superprestige
    • 21e in Kruibeke
    • 17e in Ardooie
    • 17e in Ronse - bpost bank trofee
    • 8e in Gieten - Hansgrohe Superprestige
    • 12e in Oostmalle
    • 23e in Eeklo
    • 15e in Middelkerke (SUP)
    • 15e in Hoogstraten (SUP)
    • 12e in Lille (BBT)
    • 5e in Rucphen
    • 4e in Leudelange
    • 13e in Erpe - Mere (BK)
  • 2014
    • 8e in Loenhout (BBT)
    • 13e in Diegem (SUP)
    • 15e in Heusden - Zolder (CDM)
    • 20e in Namen (CDM)
    • 11e in Essen (BBT)
    • 18e in Mol - Zilvermeer
    • 1e in Rijkevorsel (DMV)
    • 10e in Hamme (BBT)
    • 10e in Gavere (SUP)
    • 13e in Ruddervoorde (SUP)
    • 12e in Lorsch
    • 15e in Zonhoven (SUP)
    • 13e in Oudenaarde - Koppenberg (BBT)
    • 18e in Gieten (SUP)
    • 4e in Stabroek - Putte
    • 40e in Erpe - Mere
    • 3e in Oostmalle
    • 1e in Eeklo
    • 4e in Middelkerke (SUP)
    • 3e in Hoogstraten (SUP)
    • 2e in Lille
    • 1e in Hoogerheide (WK)
    • 1e in Nommay (FRA)
    • 3e in Waregem (BK)
    • 12e in Rome (CDM)
  • 2013
    • 3e in Heusden-Zolder (CDM)
    • 7e in Namen (CDM)
    • 1e in Vorselaar (DMV)
    • 3e in Mol (PK)
    • 2e in Gieten (SUP)
    • 3e in Koksijde (CDM)
    • 3e in Asper-Gavere (SUP)
    • 10e in Hamme-Zogge (SUP)
    • 15e in Mlada Boleslav (EK)
    • 2e in Ruddervoorde (SUP)
    • 13e in Tabor (CDM)
    • 11e in Valkenburg (CDM)
    • 4e in Meerhout (DMV)
    • 1e in Neerpelt (Soudal)
    • 2e in Erpe-Mere
    • 3e in Oostmalle
    • 1e in Eeklo
    • 6e in Middelkerke (SUP)
    • 3e in Hoogstraten (SUP)
    • 3e in Lille
    • 18e in Hoogerheide (CDM)
    • 4e in Mol-Zilvermeer (BK)
    • 12e in Baal
  • 2012
    • 10e in Diegem (SUP)
    • 8e in Loenhout
    • 16e in Heusden-Zolder (CDM)
    • 12e in Essen
    • 6e in Antwerpen (SOUDAL CLASSICS)
    • 2e in Mol Zilvermeer
    • 11e in Koksijde (CDM)
    • 10e in Asper-Gavere (SUP)
    • 5e in Hasselt
    • 20e in Hamme-Zogge (SUP)
    • 15e in Zonhoven (SUP)
    • 4e in Oudenaarde
    • 2e in Eversel (Heusden-Zolder)
    • 17e in Ronse
    • 18e in Ruddervoorde (SUP)
    • 12e in Kalmthout
    • 4e in Hoboken (DMV)
    • 8e in Erpe-Mere
    • 3e in Oostmalle (GVA)
    • 4e in Kasterlee (DMV)
    • 8e in Middelkerke
    • 3e in Lille (GVA)
    • 2e in Assenede (VCC)
    • 6e in Hooglede-Gits - NK BEL 2de jaars
    • 12e in Baal (GVA)
  • 2011
    • 15e in Loenhout (GVA)
    • 9e in Essen (GVA)
    • 4e in Mol
    • 5e in Koksijde
    • 5e in Asper-Gavere
    • 9e in Hasselt (GVA)
    • 6e in Hamme-Zogge
    • 6e in Ronse (GVA)
    • 12e in Oudenaarde (GVA)
    • 4e in Wilrijk (DMV)
    • 5e in Eversel (Heusden-Zolder)
    • 10e in Ruddervoorde
    • 3e in Hoboken (DMV)
    • 2e in Stabroek (DMV)
    • 2e in Koningshooikt (DMV)
    • 3e in Zemst-Hofstade (DMV)
    • 11e in Kessel-Fort (DMV)
    • 7e in Oostmalle ( GvA Trofee )
    • 9e in Eeklo
    • 13e in Middelkerke
    • 11e in Hoogstraten
    • 12e in Lille ( GvA Trofee )
    • 9e in Perwez
    • 14e in Assenede ( finale VCC )
    • 14e in Antwerpen ( NK - BEL )
  • 2010
    • 27e in Loenhout ( GvA Trofee )
    • 13e in Diegem
    • 5e in Hoboken
    • 12e in Rijkevorsel
    • 11e in Koksijde
    • 13e in Asper-Gavere
    • 12e in Hamme-Zogge
    • 9e in Niel
    • 11e in Lichtaart
    • 23e in Oudenaarde ( GvA Trofee )
    • 13e in Wilrijk
    • 20e in Ruddervoorde
    • 15e in Namen ( GvA Trofee )
    • 9e in Neerpelt
    • 12e in Koningshooikt
    • 25e in Wiekevorst
    • 13e in Kessel