Jim Aernouts

Woonplaats

Essen

Geboortedatum

23.03.1989

Leeftijd

29 jaar

Lengte

1m77

Gewicht

63kg

Resultaten

  • 2018
    • 10e in Hasselt - Soudal Classics
    • 12e in Hamme - DVV Trofee
    • 10e in Niel - DVV Trofee
    • 15e in Oudenaarde - DVV Trofee
    • 7e in Soudal Cyclocross Masters Waregem - Soudal Classics
    • 11e in Krawatencross Lille - DVV Trofee
    • 10e in Soudal Cyclocross Leuven - Soudal Classics
    • 13e in GP Sven Nys Baal - DVV Trofee
  • 2017
    • 14e in Azencross Loenhout - DVV Trofee
    • 10e in Essen - DVV Trofee
    • 13e in Soudal GP Hasselt (BE) - Soudal Classics
    • 16e in Flandriencross Hamme (BE) - DVV Trofee
    • 13e in Soudal Jaarmarktcross Niel (BE) - Soudal Classics
    • 22e in Koppenbergcross Oudenaarde (BE) - DVV Trofee
    • 16e in Ronse (BE) - DVV Trofee
    • 14e in Soudal GP Neerpelt (BE) - Soudal Classics
    • 14e in Waregem - Soudal Cyclocross Masters 2017
    • 6e in Leuven - Soudal Classics
    • 8e in Hoogstraten - Hansgrohe Superprestige
    • 12e in Lille - DVV Verzekeringen Trofee
    • 9e in Fiuggi-Rome - UCI Wereldbeker
    • 15e in Baal - DVV Verzekeringen Trofee
  • 2016
    • 9e in Loenhout - DVV Verzekeringen Trofee
    • 28e in Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker
    • 13e in Overijse
    • 12e in Essen - DVV Verzekeringen Trofee
    • 10e in Hamme - DVV Verzekeringen Trofee
    • 6e in Niel - Soudal Classics
    • 15e in Ruddervoorde - Hansgrohe Superprestige
    • 9e in Sint-Niklaas - Soudal Classics
    • 22e in Oudenaarde - DVV Verzekeringen Trofee
    • 15e in Ardooie
    • 19e in Ronse - DVV Verzekeringen Trofee
    • 5e in Meulebeke
    • 4e in Iowa City - UCI Wereldbeker
    • 16e in Las Vegas - UCI Wereldbeker
    • 2e in Waterloo
    • 2e in Waterloo
    • 14e in Geraardsbergen
    • 9e in Eeklo
    • 10e in Hoogstraten - Hansgrohe Superprestige
    • 12e in Sint-Niklaas - bpost bank trofee
    • 10e in Lille - BK
    • 9e in Leuven - Soudal Classics
    • 20e in Baal - bpost bank trofee
  • 2015
    • 20e in Loenhout - bpost bank trofee
    • 20e in Heusden-Zolder - UCI Wereldbeker
    • 36e in Namen - UCI Wereldbeker
    • 15e in Antwerpen - bpost bank trofee
    • 13e in Essen - bpost bank trofee
    • 20e in Hamme - bpost bank trofee
    • 31e in Hasselt - Soudal Classics
    • 19e in Gavere - Hansgrohe Superprestige
    • 12e in Niel - Soudal Classics
    • 17e in Oudenaarde - bpost bank trofee
    • 5e in Boom
    • 15e in Zonhoven - Hansgrohe Superprestige
    • 12e in Kruibeke
    • 29e in Valkenburg - UCI Wereldbeker
    • 22e in Ronse - bpost bank trofee
    • 15e in Las Vegas - UCI Wereldbeker
    • 18e in Oostmalle
    • 18e in Lebbeke
    • 14e in Middelkerke (SUP)
    • 16e in Hoogstraten (SUP)
    • 24e in Hoogerheide (CDM)
    • 8e in Otegem
    • 10e in Erpe - Mere (BK)
  • 2014
    • 22e in Loenhout (BBT)
    • 15e in Heusden - Zolder (CDM)
    • 26e in Namen (CDM)
    • 12e in Essen (BBT)
    • 16e in Antwerpen (Soudal)
    • 11e in Overijse
    • 9e in Hasselt (BBT)
    • 16e in Hamme (BBT)
    • 20e in Milton Keynes (CDM)
    • 11e in Spa - Francorchamps (SUP)
    • 16e in Koksijde (CDM)
    • 19e in Gavere (SUP)
    • 10e in Niel (Soudal)
    • 17e in Ruddervoorde (SUP)
    • 18e in Zonhoven (SUP)
    • 16e in Oudenaarde - Koppenberg (BBT)
    • 2e in Meulebeke
    • 4e in Kruibeke
    • 11e in Woerden
    • 14e in Valkenburg (CDM)
    • 11e in Ronse (BBT)
    • 3e in s-Hertogenbosch
    • 8e in Gieten (SUP)
    • 21e in Neerpelt ( Soudal )
    • 6e in Erpe - Mere
    • 8e in Waregem
    • 11e in Waregem ( Tijdrit )
    • 16e in Oostmalle (BBT)
    • 5e in Lebbeke
    • 8e in Eeklo
    • 10e in Middelkerke (SUP)
    • 9e in Hoogstraten (SUP)
    • 10e in Lille (BBT)
    • 1e in Ispaster
    • 13e in Leuven (Soudal)
    • 2e in Rucphen
    • 5e in Otegem
    • 5e in Waregem (BK)
    • 21e in Rome (CDM)
    • 12e in Baal (BBT)
  • 2013
    • 10e in Diegem (SUP)
    • 8e in Loenhout (BBT)
    • 11e in Heusden-Zolder (CDM)
    • 4e in Essen (BBT)
    • 6e in Kalmthout
    • 11e in Overijse
    • 8e in Antwerpen (Soudal)
    • 18e in Gieten (SUP)
    • 10e in Hasselt (BBT)
    • 18e in Niel (Soudal)
    • 13e in Hamme-Zogge (SUP)
    • 24e in Oudenaarde (BBT)
    • 18e in Ruddervoorde (SUP)
    • 12e in Woerden
    • 9e in Erpe-Mere
    • 15e in Waregem
    • 17e in Waregem ( Tijdrit )
    • 3e in Oostmalle (bpost bank trofee)
    • 26e in Valkenburg aan de Geul
    • 9e in Eeklo
    • 8e in Middelkerke (SUP)
    • 14e in Hoogstraten (SUP)
    • 11e in Lille (bpost bank trofee)
    • 5e in Maldegem
    • 4e in Lanarvily
    • 12e in Hoogerheide (CDM)
    • 8e in Mol-Zilvermeer (BK)
  • 2012
    • 15e in Diegem (SUP)
    • 16e in Loenhout (bpost bank trofee)
    • 20e in Leuven (SOUDAL CLASSICS)
    • 18e in Overijse
    • 8e in Antwerpen (SOUDAL CLASSICS)
    • 16e in Gieten (SUP)
    • 15e in Asper-Gavere (SUP)
    • 10e in Hasselt (bpost bank trofee)
    • 17e in Hamme-Zogge (SUP)
    • 8e in Dottenijs
    • 24e in Oudenaarde (bpost bank trofee)
    • 17e in Pilzen (CDM)
    • 9e in Woerden
    • 1e in Contern
    • 9e in Ardooie
    • 12e in Ruddervoorde (SUP)
    • 17e in Kalmthout
    • 16e in Neerpelt (SOUDAL CLASSICS)
    • 13e in Erpe-Mere
    • 19e in Oostmalle (GVA)
    • 12e in Valkenburg aan de Geul
    • 16e in Eeklo
    • 21e in Middelkerke (SUP)
    • 18e in Hoogstraten (SUP)
    • 13e in Lille (GVA)
    • 5e in Maldegem
    • 6e in Rucphen
    • 7e in Lebbeke
    • 12e in Hooglede-Gits - NK BEL
  • 2011
    • 16e in Leuven
    • 20e in Loenhout (GVA)
    • 30e in Diegem (SUP)
    • 20e in Essen (GVA)
    • 14e in Overijse
    • 16e in Antwerpen Linkeroever
    • 27e in Gieten (SUP)
    • 20e in Hasselt (GVA)
    • 24e in Hamme-Zogge (SUP)
    • 22e in Niel
    • 42e in Oudenaarde (GVA)
    • 30e in Zonhoven (SUP)
    • 6e in Contern
    • 12e in Ardooie
    • 11e in Ruddervoorde (SUP)
    • 19e in Kalmthout
    • 3e in Harderwijk
    • 18e in Erpe-Mere
    • 2e in Oostmalle ( GvA Trofee )
    • 6e in Lebbeke
    • 1e in Middelkerke ( Superprestige )
    • 2e in Hoogstraten ( Superprestige )
    • 1e in Lille ( GvA Trofee )
    • 20e in Sankt-Wendel ( WK )
    • 4e in Hoogerheide
    • 9e in Pontchateau
    • 4e in Antwerpen ( NK - BEL )
  • 2010
    • 5e in Loenhout ( GvA Trofee )
    • 18e in Diegem ( Superprestige )
    • 12e in Heusden-Zolder ( UCI Worldcup )
    • 15e in Kalmthout ( UCI Worldcup )
    • 5e in Essen ( GvA Trofee )
    • 9e in Gieten ( Superprestige )
    • 4e in Koksijde ( UCI Worldcup )
    • 3e in Asper-Gavere ( Superprestige )
    • 1e in Hasselt ( GvA Trofee )
    • 1e in Hamme-Zogge ( Superprestige )
    • 20e in Niel ( Fidea Cyclocross Classics )
    • 17e in Frankfurt am Main ( EK Veldrijden )
    • 5e in Oudenaarde ( GvA Trofee )
    • 2e in Zonhoven ( Superprestige )
    • 13e in Contern
    • 7e in Ardooie
    • 1e in Ruddervoorde ( Superprestige )
    • 3e in Namen ( GvA Trofee )
    • 9e in Neerpelt
    • 1e in Stabroek
    • 12e in Erpe-Mere
    • 1e in Oostmalle ( GvA Trofee )
    • 11e in Lebbeke
    • 3e in Vorselaar ( Superprestige )
    • 21e in Eeklo
    • 6e in Lille ( GvA Trofee )
    • 26e in Tabor ( Wereldkampioenschap )
    • 8e in Hoogerheide ( Wereldbeker )
    • 16e in Roubaix ( Wereldbeker )
    • 1e in Oostmalle ( Belgisch Kampioenschap )
    • 17e in Tervuren
    • 13e in Baal ( GvA Trofee )
  • 2009
    • 4e in Loenhout ( GvA Trofee )
    • 14e in Diegem ( Superprestige )
    • 15e in Heusden - Zolder ( Wereldbeker )
    • 3e in Kalmthout
    • 15e in Antwerpen
    • 2e in Essen ( GvA Trofee )
    • 6e in Gieten ( Superprestige )
    • 1e in Koksijde ( Wereldbeker )
    • 5e in Hamme - Zogge ( Superprestige )
    • 3e in Hasselt ( GvA Trofee )
    • 3e in Asper - Gavere ( Superprestige )
    • 11e in Niel
    • 6e in Hoogstraten ( Europees Kampioenschap )
    • 4e in Oudenaarde ( GvA Trofee )
    • 12e in Ardooie
    • 3e in Ruddervoorde ( Superprestige )
    • 8e in Namen ( GvA Trofee )
    • 28e in Trevisio ( Wereldbeker )
    • 1e in Stabroek ( De Moedige Veldrijder )
    • 3e in Neerpelt
    • 19e in Erpe - Mere
    • 2e in Oostmalle ( GvA Trofee )
    • 16e in Eeklo
    • 8e in Vorselaar ( Superprestige )
    • 8e in Hoogstraten ( Superprestige )
    • 5e in Lille ( GvA Trofee )
    • 14e in Hasselt ( Indoor )
    • 31e in Hoogerheide ( Wereldkampioenschap )
    • 13e in Zonnebeke
    • 9e in Roubaix ( Wereldbeker )
    • 6e in Ruddervoorde ( Belgisch Kampioenschap )
    • 17e in Tervuren
    • 6e in Baal ( GvA Trofee )
  • 2008
    • 10e in Loenhout ( GvA Trofee )
    • 20e in Diegem ( Superprestige )
    • 17e in Zolder ( Wereldbeker )
    • 15e in Antwerpen
    • 2e in Essen ( GvA Trofee )
    • 6e in Gieten ( Superprestige )
    • 15e in Koksijde
    • 6e in Hamme-Zogge ( Superprestige )
    • 6e in Hasselt ( GvA Trofee )
    • 16e in Asper-Gavere ( Superprestige )
    • 3e in Niel ( GvA Trofee )
    • 3e in Pijnacker ( Wereldbeker )
    • 11e in LiĆ©vin ( EK )
    • 5e in Contern
    • 9e in Kalmthout
    • 12e in Ruddervoorde ( Superprestige )
    • 4e in Stabroek ( De Moedige Veldrijder )
    • 4e in Neerpelt
    • 8e in Vorselaar (Superprestige)
    • 7e in Kasterlee
    • 30e in Eeklo
    • 11e in Hoogstraten (Superprestige)
    • 19e in Lille (GvA Trofee)
    • 35e in Wilrijk
    • 12e in Zonnebeke
    • 2e in Schriek-Groot-Lo
    • 9e in Hofstade (BK)
  • 2007
    • 15e in Loenhout (GvA Trofee)
    • 22e in Essen (GvA Trofee)
    • 7e in Rijkevorsel ( DMV )
    • 15e in Koksijde
    • 21e in Niel (GvA Trofee)
    • 4e in Hamme-Zogge (Superprestige)
    • 14e in Oudenaarde (GvA Trofee)
    • 16e in Zonhoven
    • 8e in Hamburg