Corne Van Kessel

Woonplaats

Herentals

Geboortedatum

07.08.1991

Leeftijd

27 jaar

Lengte

1m77

Gewicht

65kg

Resultaten

  • 2018
    • 6e in Hasselt - Soudal Classics
    • 7e in Hamme - DVV Trofee
    • 8e in Niel - DVV Trofee
    • 14e in Oudenaarde - DVV Trofee
    • 8e in Neerpelt - Soudal Classics
    • 4e in Soudal Cyclocross Masters Waregem - Soudal Classics
    • 7e in Krawatencross Lille - DVV Trofee
    • 1e in Soudal Cyclocross Leuven - Soudal Classics
    • 3e in GP Sven Nys Baal - DVV Trofee
  • 2017
    • 19e in Azencross Loenhout - DVV Trofee
    • 6e in Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker
    • 7e in Soudal Scheldecross Antwerpen - DVV Trofee
    • 4e in Essen - DVV Trofee
    • 1e in Soudal GP Hasselt (BE) - Soudal Classics
    • 4e in Flandriencross Hamme (BE) - DVV Trofee
    • 3e in Soudal Jaarmarktcross Niel (BE) - Soudal Classics
    • 7e in Koppenbergcross Oudenaarde (BE) - DVV Trofee
    • 10e in Ronse (BE) - DVV Trofee
    • 15e in Waregem - Soudal Cyclocross Masters 2017
    • 16e in Leuven - Soudal Classics
    • 6e in Hulst
    • 8e in Middelkerke - Hansgrohe Superprestige
    • 5e in Hoogstraten - Hansgrohe Superprestige
    • 6e in Lille - DVV Verzekeringen Trofee
    • 9e in Maldegem
    • 5e in Bieles - WK
    • 3e in Hoogerheide - UCI Wereldbeker
    • 10e in Fiuggi-Rome - UCI Wereldbeker
    • 2e in NK Sint-Michielsgestel
    • 1e in Surhuisterveen
    • 7e in Baal - DVV Verzekeringen Trofee
  • 2016
    • 6e in Loenhout - DVV Verzekeringen Trofee
    • 9e in Heusden-Zolder - UCI Wereldbeker
    • 6e in Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker
    • 8e in Antwerpen - DVV Verzekeringen Trofee
    • 6e in Essen - DVV Verzekeringen Trofee
    • 6e in Mol
    • 5e in Hamme - DVV Verzekeringen Trofee
    • 7e in Zeven - UCI Wereldbeker
    • 3e in Hasselt - Soudal Classics
    • 2e in 's Hertogenbosch
    • 3e in Niel - Soudal Classics
    • 3e in Hittnau
    • 1e in Pfaffnau
    • 7e in Oudenaarde - DVV Verzekeringen Trofee
    • 10e in Pontchâteau - EK
    • 8e in Valkenburg - UCI Wereldbeker
    • 6e in Ardooie
    • 3e in Kruibeke
    • 11e in Ronse - DVV Verzekeringen Trofee
    • 15e in Gieten - Hansgrohe Superprestige
    • 6e in Iowa City - UCI Wereldbeker
    • 4e in Waterloo
    • 4e in Waterloo
    • 5e in Geraardsbergen
    • 15e in Cyclocross Masters Waregem - Soudal Classics
    • 19e in Hoogstraten - Hansgrohe Superprestige
    • 11e in Sint-Niklaas - bpost bank trofee
    • 8e in Baal - bpost bank trofee
  • 2015
    • 8e in Loenhout - bpost bank trofee
    • 8e in Diegem - Hansgrohe Superprestige
    • 9e in Heusden-Zolder - UCI Wereldbeker
    • 20e in Antwerpen - bpost bank trofee
    • 5e in Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige
    • 8e in Overijse
    • 10e in Essen - bpost bank trofee
    • 10e in Hamme - bpost bank trofee
    • 9e in Koksijde - UCI Wereldbeker
    • 11e in Gavere - Hansgrohe Superprestige
    • 7e in Ruddervoorde - Hansgrohe Superprestige
    • 8e in Huijbergen - EK
    • 9e in Oudenaarde - bpost bank trofee
    • 7e in Valkenburg - UCI Wereldbeker
    • 15e in Gieten - Hansgrohe Superprestige
    • 13e in Neerpelt - Soudal Classics
    • 9e in Las Vegas - UCI Wereldbeker
    • 14e in Waregem
    • 14e in Waregem (tijdrit)
    • 15e in Oostmalle
    • 15e in Lebbeke
    • 17e in Middelkerke (SUP)
    • 14e in Lille (BBT)
    • 27e in Hoogerheide (CDM)
    • 7e in Veldhoven (NK NED)
    • 8e in Leuven (Soudal) 2015
    • 2e in Surhuisterveen
  • 2014
    • 8e in Diegem (SUP)
    • 3e in Heusden - Zolder (CDM)
    • 5e in Namen (CDM)
    • 7e in Mol - Zilvermeer
    • 6e in Antwerpen (Soudal)
    • 5e in Overijse
    • 6e in Hasselt (BBT)
    • 6e in Milton Keynes (CDM)
    • 7e in Spa - Francorchamps (SUP)
    • 7e in Koksijde (CDM)
    • 12e in Gavere (SUP)
    • 15e in Niel (Soudal)
    • 8e in Ruddervoorde (SUP)
    • 9e in Zonhoven (SUP)
    • 8e in Steinmaur
    • 3e in Woerden
    • 3e in Valkenburg (CDM)
    • 2e in s-Hertogenbosch
    • 7e in Gieten (SUP)
    • 9e in Neerpelt ( Soudal )
    • 11e in Erpe - Mere
    • 13e in Waregem ( Tijdrit )
    • 14e in Waregem
    • 23e in Oostmalle (BBT)
    • 8e in Heerlen
    • 13e in Middelkerke (SUP)
    • 8e in Hoogstraten (SUP)
    • 6e in Lille (BBT)
    • 5e in Maldegem
    • 12e in Hoogerheide (WK)
    • 11e in Nommay (FRA)
    • 2e in Gieten (NK-NED)
    • 9e in Rome (CDM)
    • 9e in Baal (BBT)
  • 2013
    • 16e in Namen (CDM)
    • 12e in Essen (BBT)
    • 17e in Kalmthout
    • 9e in Koksijde (CDM)
    • 5e in Hasselt (BBT)
    • 16e in Niel (Soudal)
    • 17e in Zonhoven (SUP)
    • 7e in Oudenaarde (BBT)
    • 9e in Tabor (CDM)
    • 7e in Woerden
    • 10e in Valkenburg (CDM)
    • 17e in Ronse (BBT)
    • 7e in s-Hertogenbosch
    • 3e in Dielsdorf
    • 19e in Neerpelt (Soudal)
    • 15e in Erpe-Mere
    • 3e in Oostmalle (bpost bank trofee)
    • 6e in Middelkerke (SUP)
    • 7e in Lille (bpost bank trofee)
    • 9e in Louisville (WK)
    • 15e in Hoogerheide (CDM)
    • 2e in Tilburg (NK-NED)
    • 12e in Rome (CDM)
    • 3e in Baal (bpost bank trofee)
  • 2012
    • 5e in Diegem (SUP)
    • 1e in Loenhout (bpost bank trofee)
    • 2e in Heusden-Zolder (CDM)
    • 1e in Essen (bpost bank trofee)
    • 18e in Leuven (SOUDAL CLASSICS)
    • 8e in Gieten (SUP)
    • 6e in Koksijde (CDM)
    • 3e in Asper-Gavere (SUP)
    • 4e in Hasselt (bpost bank trofee)
    • 16e in Hamme-Zogge (SUP)
    • 8e in Zonhoven (SUP)
    • 2e in Ipswich (EK)
    • 8e in Oudenaarde (bpost bank trofee)
    • 5e in Pilzen (CDM)
    • 2e in Tabor (CDM)
    • 3e in Ronse (bpost bank trofee)
    • 13e in Ruddervoorde (SUP)
    • 6e in Kalmthout
    • 10e in Hoboken (DMV)
    • 20e in Erpe-Mere
    • 1e in Wiekevorst (DMV)
    • 29e in Oostmalle (GVA)
    • 8e in Hoogstraten (SUP)
    • 15e in Hoogerheide (CDM)
    • 6e in Huijbergen - NK NED
    • 7e in Huijbergen - NK NED
    • 3e in Baal (GVA)
  • 2011
    • 20e in Leuven
    • 7e in Loenhout (GVA)
    • 23e in Diegem (SUP)
    • 8e in Namur
    • 6e in Essen (GVA)
    • 25e in Overijse
    • 7e in Gieten (SUP)
    • 26e in Asper-Gavere (SUP)
    • 8e in Hasselt (GVA)
    • 21e in Hamme-Zogge (SUP)
    • 15e in Lucca ( EK)
    • 13e in Oudenaarde (GVA)
    • 8e in Zonhoven (SUP)
    • 9e in Contern
    • 1e in Eversel (Heusden-Zolder)
    • 20e in Ruddervoorde (SUP)
    • 14e in Kalmthout
    • 13e in Harderwijk
    • 1e in Koningshooikt (DMV)
    • 1e in Wiekevorst (DMV))
    • 12e in Oostmalle ( GvA Trofee )
    • 13e in Valkenburg
    • 23e in Heerlen
    • 22e in Middelkerke ( Superprestige )
    • 14e in Hoogstraten ( Superprestige )
    • 18e in Lille ( GvA Trofee )
    • 36e in Hoogerheide
    • 14e in Sint-Michielsgestel ( NK - NED )
    • 19e in Baal ( GvA Trofee )
  • 2010
    • 12e in Loenhout ( GvA Trofee )
    • 7e in Diegem ( Superprestige )
    • 20e in Essen ( GvA Trofee )
    • 7e in Gieten ( Superprestige )
    • 25e in Koksijde ( UCI Worldcup )
    • 13e in Asper-Gavere ( Superprestige )
    • 5e in Hasselt ( GvA Trofee )
    • 33e in Hamme-Zogge ( Superprestige )
    • 4e in Lichtaart
    • 21e in Oudenaarde ( GvA Trofee )
    • 19e in Zonhoven ( Superprestige )
    • 7e in Zwijndrecht
    • 29e in Eversel
    • 16e in Oostmalle ( GvA Trofee )
    • 12e in Vorselaar ( Superprestige )
    • 18e in Zonhoven ( Superprestige )
    • 19e in Lille ( GvA Trofee )
    • 20e in Tabor ( Wereldkampioenschap )
    • 11e in Hoogerheide ( Wereldbeker )
    • 11e in Roubaix ( Wereldbeker )
    • 1e in Heerlen ( Nationaal Kampioenschap )
    • 10e in Sint Michielsgestel
    • 11e in Baal ( GvA Trofee )
  • 2009
    • 19e in Loenhout ( GvA Trofee )
    • 11e in Diegem ( Superprestige )
    • 21e in Heusden - Zolder ( Wereldbeker )
    • 9e in Essen ( GvA Trofee )
    • 9e in Rijkevorsel ( De Moedige Veldrijder )
    • 8e in Gieten ( Superprestige )
    • 28e in Koksijde ( Wereldbeker )
    • 16e in Hamme - Zogge ( Superprestige )
    • 14e in Asper - Gavere ( Superprestige )
    • 23e in Hoogstraten ( Europees Kampioenschap )
    • 20e in Woerden
    • 10e in Kessel - Fort ( De Moedige Veldrijder )
    • 17e in Harderwijk
    • 13e in Neerpelt
    • 31e in Erpe - Mere
    • 5e in Hoogstraten ( Superprestige )
    • 3e in Lille
    • 2e in Hoogerheide ( Wereldkampioenschap )
    • 9e in Roubaix ( Wereldbeker )
    • 6e in Huijbergen ( NK Nederland )
    • 1e in Baal
  • 2008
    • 5e in Loenhout
    • 5e in Diegem ( Superprestige )
    • 7e in Zolder ( Wereldbeker )
    • 2e in Essen
    • 16e in Asper-Gavere ( Superprestige )
    • 23e in Pijnacker ( Wereldbeker )
    • 28e in Liévin ( EK )
    • 16e in Kalmthout
    • 8e in Ruddervoorde ( Superprestige )
    • 7e in Vorselaar (Superprestige)
    • 6e in Kasterlee
    • 17e in Hoogstraten (Superprestige)
    • 12e in Lille
    • 45e in Hoogerheide ( CDM )
    • 5e in Wiekevorst
    • 9e in Sint-Michielsgesteld (NK)
    • 35e in Baal (GvA Trofee)
  • 2007
    • 17e in Diegem (Superprestige)
    • 17e in Loenhout (GvA Trofee)
    • 4e in Essen (GvA Trofee)
    • 23e in Veghel (Superprestige)
    • 4e in Rijkevorsel ( DMV )
    • 12e in Gieten ( Superprestige )
    • 2e in Lichtaart
    • 1e in Puurs
    • 26e in Oudenaarde (GvA Trofee)
    • 2e in Zwijndrecht
    • 33e in Ruddervoorde (Superprestige)
    • 8e in Kessel-Fort
    • 10e in Stabroek
    • 1e in Koningshooikt
    • 21e in Wiekevorst 1
    • 6e in Essen-Horendonk